O Jazzment Klub

Nowo otwarty klub jazzowy w Szczecinie mieści się w centrum na malowniczym starym mieście w piwnicy Baraż Restauracji. Miejsce zostało stworzone z myślą o miłośnikach zarówno klasyki, jak i alternatywnych brzmień. Jazz jest muzyką progresywną, płynną, dużej dowolności i szeroką interpretacją zawdzięcza swoją nieprzemijalność. Towarzyszące mu nieodłącznie improwizacja, klimat i wyjątkowość czynią Jazz czymś więcej niżeli rytmicznym zbiorem dźwięków. To tym gatunkiem zainspirowaliśmy się, tworząc nasz klub. Z założenia ma być on miejscem, gdzie zarówno oddajemy hołd klasyce, jak i pozwalamy rozwijać skrzydła nowym muzykom. Pragniemy aby w naszych murach, spontaniczne spotkania, długie rozmowy, improwizacja i dobre brzmienia miały swój dom.