SKICKI-SKIUK w Jazzment Klub

Organizator: Jazzment Klub

SKICKI-SKIUK to nie jest projekt jazzowy, to zespół. Nie lubią porównań z innymi muzykami, chyba że do Wyimaginowanego wyniku współpracy Wayne’a Shortera z Led Zeppelin. Albo do Franka Zappy.

Sami postrzegają się jako Power Rangers, bo spotykając się razem transformują się w niepowstrzymywalnego jazzowego Megazorda…

Po zdobyciu nobilitującego Grand Prix Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu Jazz Nad Odrą Leszek Możdżer zaprosił ich do swojego studia, czego efektem jest debiutancki album SKICKI-SKIUK – CHRARUMIMIA (wydany w czerwcu 2018r.) łączący elementy jazzu, bluesa i rocka.

Grali w bardzo różnych miejscach: od jazzowych klubów do filharmonii, ale najciekawszym jak dotąd wyzwaniem był występ w ramach Nocy Jazzu zorganizowanej przez Jazz Forum na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Europie – Woodstock Festiwal 2017. Reakcja liczonej w tysiącach woodstockowej publiczność potwierdziła, że jazz w wydaniu SKICKI-SKIUK jest nie tylko muzyką dla koneserów gatunku.

Piątek 24.01. zagrają dla szczecińskiej publiczności w Jazzment Klubie!!

SKICKI-SKIUK:
Jakub Mizeracki – gitara
Darek Rubinowski – saksofon tenorowy
Roman Chraniuk – kontrabas
Jakub Miarczyński – perkusja

Start: 20:30

Bilety: 40 zł (miejsca siedzące, numerowane)

Bilety dostępne przez:

https://bilety.fm/pl/muzyka/4499-skicki-skiuk-jazzment-klub-szczecin.html?fbclid=IwAR3U9PywwvsPcrwH6VacBDC_5gLCPvqU5DCL4iAOWjjTdcPwB_wX4sCdEKA

oraz w dniu koncertu w Jazzment Klubie

Serdecznie zapraszamy!!!