theme-sticky-logo-alt

O Jazzment Klub

Nowo otwarty klub jazzowy w Szczecinie mieści się w centrum na malowniczym starym mieście w piwnicy Baraż Restauracji. Miejsce zostało stworzone z myślą o miłośnikach zarówno klasyki, jak i alternatywnych brzmień.

Jazz jest muzyką progresywną, płynną, dużej dowolności i szeroką interpretacją zawdzięcza swoją nieprzemijalność. Towarzyszące mu nieodłącznie improwizacja, klimat i wyjątkowość czynią Jazz czymś więcej niżeli rytmicznym zbiorem dźwięków.

To tym gatunkiem zainspirowaliśmy się, tworząc nasz klub. Z założenia ma być on miejscem, gdzie zarówno oddajemy hołd klasyce, jak i pozwalamy rozwijać skrzydła nowym muzykom. Pragniemy aby w naszych murach odbywały się spontaniczne spotkania, długie rozmowy, improwizacja i dobre brzmienia.

Sprawdź kalendarz wydarzeń na bieżący miesiąc.

15 49.0138 8.38624 arrow 0 both 1 4000 1 0 fade http://jazzmentklub.pl 300 4000 1