theme-sticky-logo-alt

Michał Grobelny – Homecoming

Na wydarzenie zapraszamy już 17 listopada 2022 o 21:00. Bilety w cenie 60zł do nabycia w klubie

Muzyk, wokalista, pianista. Uczestnik 4 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i półfinalista 3 edycji „The Voice Of Poland” w drużynie Tomsona i Barona.

W tegorocznej edycji Męskiego Grania 2022 wspiera wokalnie projekt „Męskie Granie Orkiestra” będąc częścią chórku. Do telewizyjnych przygód można dodać również program “Jaka to melodia?”, gdzie dawniej udzielał się jako jeden z głównych wokalistów show, którego prowadzącym był Robert Janowski.

Odtwórca głównej roli dzwonnika Quasimodo w światowej francuskiej produkcji “Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od niedawna można zobaczyć Michała na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w musicalu Jesus Christ Superstar w głównej roli Jezusa z Nazaretu oraz w Teatrze Muzycznym w Toruniu w głównej roli chłopaka Irlandczyka w musicalu “Once”.

Występuje na polskiej scenie rozrywkowej w wielu formatach. Jednym z przykładów projektów, w których uczestniczy jest autorski koncert “Michał Grobelny SOLO ACT”, w którym to wykonuje znane utwory polskich i zagranicznych wykonawców we własnych aranżacjach za pośrednictwem loopera wokalnego oraz elektronicznych instrumentów klawiszowych.

Występował na jednej scenie z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami, m.in. Dorotą Miśkiewicz, Pauliną Przybysz, Patrycją Markowską, Mietkiem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Marcinem Wyrostkiem czy Billem Salterem (zdobywcą nagrody Grammy za utwory „Just The Two Of us” oraz „Where is The Love”).

Udziela się również jako backing vocal i ma już za sobą takie doświadczenia jak koncert “Stars of Quincy Jones” z Jacobem Collierem pod batutą Julesa Buckleya (Metropole Orkest), koncerty z Natalią Kukulską, Justyną Steczkowską oraz Anią Rusowicz w projekcie “RetroNarodzenie” oraz “Tribute to 2+1” wykonany na Męskim Graniu 2019 w Katowicach. Jako szczecinianin brał czynny udział w różnych miejscowych przedsięwzięciach m.in. koncercie z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w Filharmonii w Szczecinie, koncercie Szczecin Philharmonic Big Band w programie muzyki filmowej również w Filharmonii.

Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą w klimacie elektroniczny pop alternatywny, do tego udziela się jako songwriter, kompozytor i aranżer czego wynikiem jest współpraca z wytwórnią Delphy Records oraz powstałe kompozycje takich artystów jak Jagoda Kret, Arek Kłusowski czy zespół Xxanaxx.

Bilety w cenie 60 zł dostępne w Jazzmencie oraz pod numerem 793 513 125 🍀😉❤️

Witaj w domu Michał

15 49.0138 8.38624 arrow 0 both 1 4000 1 0 fade http://jazzmentklub.pl 300 4000 1